O FIRMIE

Okna Królewskie

Okna Królewskie – okna z historią

Na polskim rynku producentów okien jesteśmy obecni od 120 lat. Kontynuujemy tradycję naszych przodków i już jako czwarte pokolenie stolarzy, dbamy o najwyższą jakość naszych wyrobów.

Historia firmy sięga ostatniej dekady XIX wieku. Twórcą przedsiębiorstwa jest Antonii Kozaczyński (ur. 1867r). Pierwszym zajęciem Antoniego było wytwarzanie mąki w jego własnym młynie. Jako człowiek przedsiębiorczy w bezwietrzne dni, kiedy wiatrak nie mełł mąki, Antonii spędzał czas na produkowaniu wyrobów stolarskich. Ignacy Kozaczyński (ur. 1911 r.), syn Antoniego był rzemieślnikiem z krwi i kości. Kontynuując tradycje rodzinne i całe życie poświęcił stolarce drewnianej. Leszek Kozaczyński (ur. 1942 r.), syn Ignacego, podobnie jak ojciec poświęcił swoją aktywność zawodową stolarstwu. Założył także zakład produkcyjny.

Dzisiaj tradycje rodzinne kontynuuje nowe pokolenie rodziny Kozaczyńskich. Obecnie prezesem firmy Okna Królewskie jest synowa Lecha, Iwona Kozaczyńsla. Od pokoleń staramy się, aby firma Okna Królewskie, dzięki nowym pomysłom stale się rozwijała. Dzięki temu zatrudniamy coraz więcej pracowników jako rzetelny pracodawca.

Okna Królewskie,  Historia,
Okna Królewskie,  Historia,

Naszym atutem jest dbałość o każdy szczegół od projektu do wykonania realizacji. To co nas wyróżnia to istotna cecha w branży, czyli terminowość realizacji. Najwyższa jakość produktów nie jest jedynym atutem naszej firmy. Ważnym aspektem w naszej działalności jest ekologia. Używane przez nas innowacyjne technologie produkcji sprawiają, że finalny produkt jest przyjazny dla środowiska. Dokładamy największych starań dbając o najwyższą jakość naszej oferty. Dlatego też współpracujemy z najlepszymi. Stosowane przez nas w produkcji okucia pochodzą od najlepszych światowych producentów. Naszym atutem jest fakt, że korzystamy z najwyższej klasy materiałów.

Przemawia za nami wieloletnie doświadczenie. Na rynku istniejemy od ponad 120 lat. Cztery pokolenia kontynuowania rodzinnego biznesu czynią z nas wiarygodnego kontrahenta. Konkurencyjne ceny, które oferujemy są możliwe dzięki indywidualnemu podejściu do oczekiwań i możliwości klienta.

W produkcji stolarki okiennej i drzwiowej z drewna wykorzystujemy nowoczesny park maszynowy, który stale rozbudowujemy. W 2016 roku zakończyliśmy budowę nowej hali produkcyjnej. Dzięki temu nasze moce przerobowe wzrosły dwukrotnie. W parku maszynowym posiadamy urządzenia CNC, sterowane automatycznie, umożliwiające uzyskanie wyrobów najwyższej jakości, przy możliwie najkrótszym czasie realizacji zamówienia.

Firma OKNA KRÓLEWSKIE oferuje doskonałe jakościowo wyroby. Piękno, trwałość, energooszczędność to cechy które nas wyróżniają. Pełnię satysfakcji dla klienta stanowi fakt, że wykonane przez nas realizacje gwarantują oszczędność wydatków domowych na lata.

Imponujące możliwości techniczne i produkcyjne, oraz fachowa wiedza bardzo dobrze wyszkolonego zespołu powodują, że jesteśmy w stanie sprostać i zrealizować najśmielsze zamówienia stolarki okiennej, drzwiowej , ale także innych wyrobów z drewna. W ofercie mamy drzwi zewnętrzne i szeroką gamę drzwi wewnętrznych. Nasza stolarka okienna i drzwiowa wykonywana jest w oparciu o indywidualne projekty klientów.

Firma OKNA KRÓLEWSKIE jest wiarygodnym partnerem, posiadającym w swoim dorobku realizacje dla tak prestiżowych klientów jak Zamek Biskupi w Janowie Podlaskim czy Cech złotników, zegarmistrzów, optyków, grawerów i brązowników na Starym Mieście w Warszawie czy Łazienki Królewskie.

Dzięki stabilnej i mocnej pozycji na rynku oraz płynności finansowej, jesteśmy w stanie zrealizować przedsięwzięcia długoterminowe.

Okna Królewskie,  Historia,